Happy Detox

HAPPY DETOX

HAPPY DETOX to reset całego Twojego “systemu” ?
Detox ciała, umysłu i ducha. Po to, aby poczuć totalne szczęście płynące z Ciebie… niezależne od pogody, miejsca w którym jesteś i ludzi dookoła.

Masa inspiracji, dobrej energii i flow, które nie skończą się razem z powrotem do domu. Doświadczysz czystego źródła szczęścia na własnej skórze i trwale zmienisz nawyki, które blokują jego odczuwanie na co dzień.

Dzięki tym warsztatom, dasz sobie przestrzeń na uwagę, troskę, zadbanie o siebie! Będąc w stanie relaksacji dotrzesz do do swojego centrum. Poczujesz siebie w pełni. Czego Ci potrzeba, co Ci nie służy, a co wspiera. Pobudzisz nowe marzenia, inspiracje i wizje. W tym spokoju i ciszy w głowie zobaczysz co Ci gra w duszy i dokąd Cię prowadzi Twoja intuicja. Poczujesz to w ciele, od razu pojawi się w umyśle. Czując więcej, nie dopuścisz do złych decyzji, chorób czy toksycznych ludzi wokół Ciebie.

KIEDY?

Termin na kolejny rok zostanie opublikowany za jakiś czas. Jeśli ten warsztat Cię interesuje i chcesz otrzymać wiadomość, po opublikowaniu terminu, wypelnij poniższy formularz zapisowy, a wpiszę Cię na listę wstępnie zainteresowanych do wysłania maila z nową datą.

Zwykle zaczynamy o 17:00 w piątek i kończymy  w niedzielę po południu. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną doznać głębokiego i efektywnego relaksu bez brania urlopu.

GDZIE?
Dobro Krasków, 40 km od Wrocławia😃
Przepiękny ośrodek medytacji położony wśród natury, zwierząt, z widokiem na górę Ślężę.
Oaza natury, kilkanaście hektarów żywej przyrody, z ponad 600-letnim dębem w centrum polany. Za rogiem jest popularne miejsce mocy Kryształowa Góra, do której przyjeżdżają goście z całego kraju i za granicy.
Ośrodek został przekształcony z kompleksu pałacowego, w związku z czym możesz się spodziewać wysokiego standardu ⭐️

DLACZEGO?


🌼 uspokoisz umysł od natłoku myśli
🌼 odżywisz ciało ekologicznym pożywieniem
🌼 zrzucisz stres z ciała
🌼 zregenerujesz ciało i umysł
🌼 zgłębisz techniki oddechowe oraz medytacje
🌼 odpoczniesz od zdobyczy cywilizacji
🌼 będziesz blisko natury
🌼 naładujesz akumulatory
🌼 poznasz wspaniałych ludzi

W CENIE:
✅ codzienna yoga
✅ warsztaty medytacji i relaksacji
✅ praca z ciałem, z ruchem intuicyjnym
✅ spacery do lasu
✅ koncert muzyki relaksacyjnej
✅ warsztaty oddechowe
✅ acro yoga

CENA WARSZTATU: 

390 zł
promocja: przy zapisie we 2 osoby, cena 370zł 😄

Zdobądź zniżkę 30zł!

 

Dodatkową opłatą są noclegi i wyżywienie, które organizuje Dobro Krasków.

WYŻYWIENIE:
3 wegetariańskie posiłki oraz picie: 70zł/dobę
Jedzenie jest przygotowywane przez No Sugar Cafe, wspaniałych ludzi gotujących zdrowe roślinne potrawy prosto z serca. Używają tylko ekologicznych i lokalnych produktów⭐️

NOCLEGI:
Od 88 do 175zł/dobę w zależności od typu zakwaterowania.
Ośrodek Dobro Krasków oferuje pokoje od 1 osobowych do 4 osobowych (ceny wymienione w formularzu).
W sumie koszt pobytu wychodzi od 316 zł za cały wyjazd.

W sobotę istnieje również możliwość zaopatrzenia się we wiejskie produkty tworzone przez lokalnych rolników (chleby, sery, etc.)🌱🍅

To będzie bardzo energetyczny Happy Detox… yoga, medytacje, zdrowe jedzonko, acro yoga, techniki oddechowe, mindfulness w lesie, warsztaty ruchowe, taniec improwizowany, koncert relaksacyjny i przede wszystkim regeneracja i dużo miłości, akceptacji i radości… 😃

Masz pytania dotyczące warsztatu?
Napisz: martyna@poczujsiebie.pl

ZAPISY
W celu zapisania się na warsztat, wyślij maila zgłoszeniowego poprzez formularz umieszczony na dole strony.

Pytania i odpowiedzi

Dla wszystkich czujących potrzebę oczyszczenia z tego co zalega zarówno w ich ciele, umyśle Ciebie jak i duszy. Dla tych, którzy pragną być wolni i szczęśliwi A jeśli masz ochotę się rozwijać, przekraczać swoją strefę komfortu, ten wyjazd jest szczególnie dla Ciebie.

Oczywiście J Można jechać w grupie znajomych, w parze jak i samemu. Będziemy się integrować, poznawać i przebywać wszyscy razem.

Telefon, stres, messenger, Facebook, cywilizacja, zanieczyszczone powietrze, niezdrowe jedzenie… to wiele codziennych źródeł zanieczyszczenia umysłu. Na pewno doświadczysz szczęścia i radości bez kontaktu z tymi bodźcami, a później wdrożysz w życie to co będzie Ci służyło i w takim stopniu w jakim chceszJ

Happy Detox poprowadzą:

Martyna Korzelik

Martyna Korzelik

Trenerka medytacji i technik oddechowych

Praktykuje pracę z ciałem, oddechem i emocjami. Jest certyfikowanym trenerem medytacji, spędziła tysiące godzin na różnych warsztatach chłonąc wiedzę i doświadczenia, którymi teraz z miłością się dzieli.

Mirek Kozłowski

Mirek Kozłowski

Nauczyciel jogi i acrojogi

Jestem doktorem nauk fizycznych, ale kariera naukowa mnie nie fascynowała więc postanowiłem się skupić na tym co uważam za naprawdę istotne, na jodze jako praktyce zmierzającej do pełnego poznania kim i czym jestem.

Jakub Sroczyński

Jakub Sroczyński

Mistrz koncertów gongów

Zajmuje terapią dźwiękiem, w życiu doświadcza i kreuje. Magia świętych dźwięków gongu i mis tybetańskich wołała go od zawsze…na tyle mocno że teraz płynie na fali ich pięknej wibracji robiąc ceremonie.

Zapisz się na warsztat

Zapisz mnie do newslettera