Warsztaty

Najlepiej uczy się  poprzez praktykę. Poznaj, doświadcz i poczuj siebie. Zdobędziesz cenną wiedzę, utrwalisz ją w praktyce i wdrożysz w życie.

Poczuć siebie można tylko w praktyce. Na co dzień przyjmujemy za dużo treści, czytamy wiele mądrych książek, inspirujemy się cytatami autorytetów. Dopóki jednak nasze ciało nie zazna doświadczenia, ta wiedza nie wniknie w nas. Dopiero przez praktykę i utrwalanie się w niej, zaczniesz czuć bezwarunkowe szczęście.

Aktualne warsztaty:

Poczuj siebie (25 lipca) – Zatrzymaj się na kilka godzin i daj sobie chwilę na reset całego naszego “systemu”. Oczyścisz ciało z zalegającego stresu, a głowę od natłoku myśli, a duszę z rozterek.

Mindfulness w naturze  (lato 2020) –  dzień pełen natury pod Wrocławiem. Ładowanie akumulatorów w otoczeniu pięknego lasu i jeziora 30 km od miasta. To połączenie mindfulness z czuciem natury i jej mocy. Odkryjesz ją na nowo… wszystkimi zmysłami, 360 stopni.

Happy Detox (18-20 września 2020) –  weekendowy reset ciała, umysłu i ducha, aby poczuć totalne szczęście płynące z Ciebie… Piękny czas w otoczeniu natury, cudownych ludzi, zdrowe jedzenie, yoga, medytacje i dobra zabawa.

SPA dla duszy (20-23 sierpnia 2020) –  4 dniowa podróż wgłąb siebie. Czas regeneracji, odkrywania zakamarków swojej duszy, w przyjaznych okolicznościach tuż pod masywem Śnieżnika

Więcej szczegółów i zapisy znajdziesz po lewej stronie menu.