Trenerka medytacji i technik oddechowych
E-mail: martyna@poczujsiebie.pl

Większość swojego życia kierowałam się celami, marzeniami i wyzwaniami. Tworzyłam plany, realizowałam je, cieszyłam się sukcesami lub smuciłam porażkami. Napędzała mnie chęć osiągnięcia sukcesu, przeżywania nowych wrażeń , czy odkrywania świata. Do pewnego dnia, gdy zbiegły się wyzwania na każdym polu życia: zagrażająca życiu choroba, rozstanie po wieloletnim związku i ogromna odpowiedzialność  za dużej skali program TV. Doznałam wtedy takiej dawki stresu, jaką ciężko było mi udźwignąć. Pierwszy raz w życiu czułam, że jestem w emocjach przekraczających moje możliwości. Tak jakby nie mieściły się już one w moim sercu, brzuchu i głowie. Mój świat się zatrzymał.

Wtedy jedyne skuteczne i trwałe ukojenie dały mi medytacje, techniki oddechowe i pogłębiająca się świadomość ciała. Jednak gdy w najgorszym momencie życia poczułam, że jestem szczęśliwa jak nigdy dotąd… nie wierzyłam, że to może aż tak działać. Odkryłam jak można być szczęśliwym niezależnie od okoliczności. Czułam, jakbym narodziła się na nowo.

Teraz, po kilku latach praktyki zastanawiam się jak mogłam żyć bez tych narzędzi. Zrezygnowałam z prestiżowej pracy jako producent telewizyjny i wkładam całą energię, aby dzielić się doświadczeniem z Wami.

Praktykuję pracę z ciałem, oddechem i emocjami. Jestem certyfikowanym trenerem medytacji, spędziłam tysiące godzin na różnych warsztatach chłonąc wiedzę i doświadczenia. Uczestniczyłam w kursach nauczycielskich pracy z ciałem, blessingu, czy kilku odosobnieniach medytacyjnych, m.in. Vipassany.

Pasjonuję się żeglarstwem, które aktywnie uprawiam już od ponad 10 lat. Aktualnie organizuję rejsy tematyczne w Polsce i w Chorwacji, łącząc podróże wewnętrzne z wyprawami na jachty.

W „poprzednim życiu” przez kilkanaście lat byłam związana z branżą telewizyjną, tworząc m.in. programy dla Canal+Discovery, TLC, czy FOX Life oraz jedną z pierwszych telewizji internetowych.