MINDFULNESS W NATURZE

Tęsknisz za lasem?🌳
Czujesz, że zatraciłeś kontakt z naturą?🌿
Pragniesz poczuć żywioły wszystkimi zmysłami?🌲

Zapraszam w cudowną podróż w dziką naturę pod Wrocławiem 🌲🌳🌿

Tym razem w wydaniu wzbogaconym o blok warsztatowy poświęcony zielarstwu i motaniu kadzidel z ziół 🌼🏵️
W tej wyjątkowej edycji spotkamy się na dłużej i pełniej ❤
Po ostatnim warsztacie pozostał niedosyt, stąd tym razem warsztat trwa aż 7 godzin 😃
Spotkamy się w bajecznym Kraskowie, gdzie dookoła hektary lasów, łąk i dzikich roślin🌲🌳🌿Za rogiem cudowna rzeka Bystrzyca, a przed nami widok na kilkadziesiat kilometrów przestrzeni zwieńczonej góra Ślężą.
To miejsce emanuje niezwykła energią, położone jest w okolicy miejsca mocy Kryształowa Góra, z której dobrodziejstw możecie skorzystać po warsztacie.
Osoby żyjące tu tworzą produkty z ekologicznych upraw, wyrabiają pyszne kozie sery i naturalne chleby. Odbywają się tu warsztaty w ośrodku rozwoju osobistego Dobro Krasków, a kilkaset metrów dalej znajduje się miejsce mocy z żywą wodą⭐
Często przechodząc niedaleko miejskich i podmiejskich,dzikich łąk nie potrafimy rozróżnić ani nazwać roślin które na nich rosną. Nie wiemy w jaki sposób możemy skorzystać z ich właściwości i do czego je wykorzystać 🌿🌳 Podczas warsztatów wybierzemy się na medytacyjny spacer ziołowy po okolicznych łąkach 🌸 Poznacie zioła z których przyrządzimy napary oraz kadzidła do oczyszczania siebie i przestrzeni w której się żyje lub pracuje.
Żyjąc w zgiełku miasta nie odczujemy pełni harmonii. Człowiek jest tak skonstruowany, że potrzebuje natury! ⭐
Nasi przodkowie żyli blisko zieleni, uprawial ziemię, chodzili na boso… a teraz chodzimy po betonie, mieszkamy zawieszeni w powietrzu w betonowych sześcianach… Czujesz ta różnice?
Nawet jeśli nie czujesz, to tym bardziej zapraszam Cię bys doświadczył tego naładowania naturą🍀🌲🌿🌳☀️🏵️🌸
Życie w mieście powoduje, że nie czujemy dobrze swojego ciała, chorujemy, jesteśmy uwagą w głowie i odczuwamy dużo stresu. Zapraszam Cię do eksploracji jak dużo taki uważny dzień spędzony w naturze może wnieść do Twojego samopoczucia ☀️⭐😃

Zadbaj o siebie, swoje uziemienie i naładuj akumulatory! 🌲🌳🌿
Wybierz się na uważną podróż przez las, poczuj jezioro, łąkę i ziemię. To połączenie mindfulness z odkrywaniem natury i jej mocy. Odkryjesz ją na nowo… wszystkimi zmysłami, 360 stopni.

Co Cię czeka:

🌲 Wejdziesz w kontakt z żywiołami
🌲 Uziemisz się i naładujesz mocą natury
🌲 Poznasz metody na naturalne odstraszanie kleszczy i komarów
🌲 Przytulisz wielkie drzewo, które ma kilkaset lat!
🌲 Doświadczysz medytacji związanych z naturą
🌲 Zregenerujesz się i naładujesz akumulatory
🌲 Rozbudzisz zmysły wzroku, węchu, smaku i słuchu
🌲 Odkryjesz jadalne zioła, przyrządzisz z nich pyszny napar i stworzysz własne kadzidła
🌲 Nauczysz się robić herbatę i posiłki z naturalnych składników
🌲 Poznasz ciekawostki na temat lasu
🌲 Zanurzysz stopy, lub więcej… w czystej rzece …😃
🌲 Poznasz wspaniałych ludzi czujących podobnie jak Ty
🌲 Nakarmisz oczy pięknymi widokami

KIEDY?
🌻28 sierpnia (NIEDZIELA)🌻

Czas trwania: 10:00-17:00 z przerwą na przekąskę i swobodne pobycie w tym magicznym miejscu😃

DOJAZD
Krasków znajduje się koło Marcinowic (35km od Wrocławia). Dojazd autobusem, pociągiem lub autem (40 minut). Istnieje możliwość odbioru uczestników z przystanku w Marcinowicach lub Imbramowic.

INWESTYCJA:
🍀200 zł – przy zapisie do 17.08 lub stali bywalcy (min. 3 krotny udział w warsztatach Poczuj siebie)
🍀220 zl – cena regularna

W cenie przekąska w postaci sezonowych darów natury, przygotowanych i zjedzonych wspólnie na kocu na polanie 😃😃 A gdyby głód okazał się większy, po warsztacie możesz się udać do wyjątkowej restauracji Prosto z ziemii, serwującej jedzenie gotowane z serca z warzyw zebranych z miejscowej uprawy permakukturowej.

PROWADZĄCE
Martyna Kot – trenerka medytacji i technik oddechowych, organizatorka wyjazdów weekendowych oraz rejsów. Żyje blisko natury, w otoczeniu lasu i pól. Ostatnio z pasją uprawia rośliny, zbiera zioła, suszy, wekuje. Przez wiele lat jako producentka TV stworzyła programy m.in. dla Fox, TLC, Canal+Discovery. Doświadczyła tam dużej dawki stresu i poszukiwała metod na jego redukcję. Od czasu gdy stosowała te techniki, zauważyła istotny wzrost kreatywności, koncentracji, spokoju i szczęścia. Życie z praktykami medytacyjnymi i oddechowymi stało się pełne, harmonijne i pełne … życia Teraz z ogromną przyjemnością i miłością dzielę się zdobytą wiedzą.
Paulina Kobylańska – Zielarka, która po wieloletniej pracy jako pedagog i dyrektorka przedszkola odważyła się poszukać swojej – własnej – niezależnej Drogi i odpowiedzieć sobie na pytania : ,,Jakie są moje Dary którymi chciałabym się podzielić ze światem?” oraz ,,Po co tu jestem?”
Aktualnie swój talent organizatorski wykorzystuje w prowadzeniu swoich warsztatów oraz wspieraniu innych osób w tworzeniu własnych wydarzeń.
Twórczo i z entuzjazmem podchodzę do życiowych wyzwań a moimi misjami są rozbudzanie w ludziach ekspresji i kreatywności, zachęcanie ich do częstszego i piękniejszego celebrowania życia oraz inspirowanie do bardziej uważnego kontaktu z Naturą.
Zapraszamy z 💚

Masz pytania?
Napisz info@poczujsiebie.pl

Zapisz się na warsztat

Zapisz mnie do newslettera