DLA FIRM

Żyjemy w środowisku przesyconym informacjami, deadline’ami i stresem. Skutecznym i sprawdzonym sposobem na przywrócenie work-life balance są relaksacje i medytacje.

Badania dowodzą, że medytacje dają efektywniejszy ibardziej długoterminowy wypoczynek niż urlop.
✅ 12% wzrostu produktywności
✅ 46% mniej kosztów rotacji pracowników
✅ 19% mniej kosztów absencji
*na podstawie badań iOpenerInstitute efektu mindfulness w korporacjach

Wielu renomowanych pracodawców, wprowadza programy mindfulness. Google „Search Inside Yourself”, HBO, Procter & Gamble, Apple,  Goldman Sachs, Accenture etc..

Medytują też biznesmeni i znane osoby, tj.Bill Ford, Jim Carrey, Ruppert Murdoch, Nicole Kidman, Will Smith, Oprah Winfrey, etc.

O mnie

Kilkanaście lat pracy w branży telewizyjnej, m.in. jako producent dla stacji TV takich jak Canal+Discovery, TLC, Fox Life pozwoliło mi doświadczyć dużej dawki stresu oraz problemów z jakimi zmagają się managerowie i pracownicy firm.

Odkąd stosuję te metody, zauważyłam znaczący wzrost kreatywności, koncentracji,spokoju i decyzyjności. Praca stała się efektywna, przyjemna i uważna. Dlatego z czasem poczułam potrzebę dzielenia się zdobytym doświadczeniem i wiedzą. W tym celu odbyłam specjalistyczną certyfikację na trenera medytacji.

Znajomość środowiska pracy w biznesie pomaga mi dostosować techniki do konkretnych potrzeb i wyjaśniać je w komunikatywny sposób.

Korzyści relaksacji w biznesie:

✅ Kreatywność
✅ Koncentracja
✅ Spokój
✅ Pamięć
✅ Opanowanie emocji
✅ Bezkonfliktowość
✅ Odporność
✅ Szczęście
✅ Zdrowy sen

Oferta

✅ Prysznic umysłu (15 minut) – szybkie doładowanie energii, kreatywności, spokoju… tak jak przysznic odświeża ciało, tak ta praktyka działa na umysł. Koncentracja, relaks, spokój i kreatywność.
✅ Opanuj stres (1 godzinna) – trening technik oddechowych, które skutecznie pomagają opanować sytuacje stresowe. Spokój, opanowanie emocji i dystans do sytuacji.
✅ Trening CUDów (3 godziny) – przywrócenie harmonii między ciałem, umysłem i duchem. Dawka doładowania energetycznego równa tygodniowemu urlopowi. Lekkość podejmowania decyzji, kreatywność, uczucie szczęścia.
✅ Trening medytacji (cykl 1 godzinnych spotkań) – sztuka medytacji jest coraz bardziej ceniona w biznesie. Cykl warsztatów przygotowujących i trenujących zdolność samodzielnej medytacji. Regeneracja i kreatywność na wysokim poziomie
✅ Wyjazdy integracyjne – organizacja, koordynacja specjalistów, prowadzenie warsztatów

Wszystkie warsztaty przygotowuję pod brief klienta, zgodnie z potrzebami pracowników i charakterystyką firmy.

Zaufali mi:

✅ BNY Mellon
✅ DXC Technology
✅ Careffour
✅ Multicommunication
✅ FreseniusMedicalCare
✅ Business link
✅ Velux

Proszę kierować zapytania na info@poczujsiebie.pl